Autodíly Roman Tomeš
internetový obchod
© 2015 Votava

Kamera TrueCam A5

Kamera do auta TrueCam A5s rozlišení Full HD

129-100001

kód výrobce: 0

barva:

hmotnost: 0.500 kg

cena: 2719.00 Kč (bez DPH)
cena: 3289.99 Kč (vč. DPH)

křehké zboží

poplatek 30,- Kč za pojištění

skladem na prodejně


Profesionál videokamera TrueCam A5s má oproti jiným kamerám značnou výhodu zejména ve velice kvalitním záznamu,který umožňuje zdokumentování SPZ i obličejů osob a to jak ve dne, tak v noci.Pokud hledáte kvalitní a profesionální kameru do auta, už nemusíte hledat dál.Tato černá skříňka také zachytí jakékoliv nebezpečné či nevhodné chovánív okolí vašeho vozu, a to v kteroukoliv dobu.Díky GPS a přístupu na Google Maps také poskytuje přehled ujetých tras.TrueCam A5s je také ideálním pomocníkem pro pořízení krásných záběrů z míst,kterými projíždíte.Níže naleznete přehled funkcí, které jsou součástí základní výbavy: Záznam v rozlišení FULL HD 1080pGPS s možností zaznamenávání rychlosti a polohyFunkce nekonečného cyklického natáčeníG-SENSOR pro automatické určení směru a síly nárazuMožnost zamykání oblíbených videí/fotografií i během natáčeníSpolupráce s Google MapsVýměnné polarizační a UV filtryNoční režimKompletní české menu a ovládání s možností přepnutí do dalších jazykůLCD displej pro okamžitou kontrolu záznamu2 druhy přísavek na sklo - odnímatelná a permanentní 3M přísavkaDetektor pohybu - praktický pomocník pro ostrahu vašeho vozuPodsvícení klávesTlačítka pro focení, pro vypínání/zapínání displeje i zvukuJednoduchá obsluha - přehledné a intuitivní menu, snadné ovládáníKontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkámMožnost uvítacího režimu s lidským hlasemPřisvícení infračerveným světlem.Technické specifikaceVideokamera Typ TRUECAM A5sSenzor 2Mega CMOS Sensor, OV2710 s výkonným nočním režimemÚhel záběru 130° in 1080PObraz Formát a komprese Formát Mov., komprese H.264Rozlišení - 1920x1080@30fps - 1280x720@30fpsZvuk Vestavěný mikrofon s možností vypnutí tlačítkem nebo v menuFotografie - Formát 2560x1440,2304x1296,1920x1080,1280x720- Možnost fotografie jedním tlačítkem přímo při natáčení videozáznamu- Možnost následné fotografie z pořízeného videa stiskem jednoho tlačítkaLCD displej 2,7 palcový s možností vypnutí tlačítkem nebo v menuGPS lokátor - GPS lokátor součástí balení- GPS lokátor pro zaznamenání dráhy, pozice, rychlosti a času- Možnost přehrání dráhy a pozice na Google Maps- Možnost vložení hodnot napevno do natáčeného zaznamu či uchovávat zvlášť pro interní potřebu

Radar detektor (doplňkově)Pracuje s databází rychlostních radarů.Pokud je nablízku rychlostní kamera, zařízení vás bude varovat zvukem.G-SenzorPo prudším nárazu zařízení automaticky ochrání poslední soubory před smazáním.Uchovává data o směru a intenzitě nárazu.Filtry (doplňkově)CPL - Kruhový polarizační filtr, sníží odraz vnitřku automobilu na předním skleUV filtr - Chrání objektiv

Další funkceSlot na karty 32 GBPodsvícené klávesy pro používání v noci(možnost vypnutí)Nepřerušené nahrávání do smyčkyMožnost zvolit si časové intervaly smyčky či nahrávat nepřetržitý záznamAutomatický přepis prvního souboru, jakmile se zaplní paměť. Nedojde k přerušení videa.Funkce ochrany souborů: Jakmile je soubor chráněn, nebude během smyčky přepsán.Detekce pohybuAutomatické spuštění nahrávání po nastartování auta.

Slot pro SD kartu Slot pro SD kartu, podpora 32GB Micro SD kartyJazyk Čeština / Angličtina / Ruština / Polština / ČínštinaPorty USB USB 2.0AV HDMIBaterie Vestavěná 400 mAh BaterieNabíječka 12-24V nabíječkaBarva ČernáRozměry 103 x 51 x 40 mm

Video


Video


Video


VideoSouvisející zboží

výběr výrobce: řadit dle:názvuceny

Kamera TrueCam A5

Recyklace

Recyklace

Úpravy terénu

Přijedeme k Vám, skryjeme zahradu a následně na místě vytřídíme použitelný materiál o frakci 0-8 mm, 8-16 mm a 16-32 mm. Hrubé frakce použijeme na rovnání a modelování terénu dle vašich požadavků a následné jemnou frakcí provedeme finální povrch pro osetí a založení trávníku. Tímto způsobem se dá ušetřit až 50 % nákladů na materiál.

Rekonstrukce

Rekonstrukce

Chcete ze svého domu nebo bytu udělat něco pěkného a fungujícího?
REDRA to umí. Každý rekonstrukce má svůj postup. REDRA má zkušenost. Poradíme vám jak uspořit, co udělat znovu a co jen opravit. Např. vybouráme jádro bytu, vystavíme příčky dle vašich požadavku připravíme instalace následně uděláme povrchy omítky až po malbu. Chcete SDK, Ytong, Heluz nebo něco jiného? To vše REDRA umí. REDRA od základů po malbu.

Zemní práce

Zemní práce

Modelace zahrady

Modelace zahrady, úpravy terénu ( rovnání ) finální vyrovnání námi katrovanou ornicí, osetí a založení trávníku. Máme na to stroje REDRA vám udělá zahradu, kde si budete moci zahrát golf.

Příprava pro zámkovou dlažbu

Zářez do terénu a příprava pro zámkovou dlažbu.

Novostavby

Novostavby

Firma REDRA udělá už zbytek. Vaši novou stavbu založme a uděláme základ. Poté uděláme celou hrubou stavbu včetně připojení objektu k sítím. Ostatní jako jsou výplně otvorů ( okna, dveře), krov, instalace, elektroinstalace, podlahy a nejen to vám zařídíme s našimi spolupracujícími subdodavateli. Chcete rychlost, kvalitu s co nejméně usilím? Jsme tu pro Vás REDRA od základů po malbu.

Advokátní kancelář Šíp, Šípová Kladno

Advokátní kamcelář Šíp, Šípová Kladno, právník, obhájce, právní poradna Kladno, Praha

Zastupování před obecnými soudy, včetně Nejvyššího soudu ČR, Nejvyššího správního soudu ČR. Zastupování před Ústavním soudem ČR. Zastupování v rozhodčím řízení. Zastupování před státními orgány a orgány samosprávy. Zastupování v řízení ve věcech vkladu do katastru nemovitostí. Zastupování při jednání s fyzickými a právnickými osobami. Sepisování smluv a jiných listin. Obhajoba v trestním řízení. Poskytování právní porad a právních analýz. Občanské právo sepisování, úpravy a konzultace smluv věcná práva (např. vlastnická práva, spoluvlastnictví, zástavní práva) dědické právo kompletní servis při vymáhání pohledávek – předžalobní jednání, sepis žalob, řízení před soudem, exekuční řízení vymáhání náhrady škody zastupování neziskových organizací, jejich zakládání a změny Právní vztahy k nemovitostem: převody nemovitostí včetně prověrek právního stavu nájemní a podnájemní vztahy převody bytů do osobního vlastnictví vztahy k družstevním bytům správa nemovitostí a jejich provoz realizace developerských projektů Obchodní právo právní služby při dponikání právnických i fyzickýchosob včetně osob zahraničních kompletní servis při vymáhání pohledávek – předžalobní jednání, sepis žalob, řízení před soudem, exekuční řízení obchodně-závazkové právo Právo průmyslového vlastnictví: přihlášky ochranných známek, vynálezů a průmyslových vzorů v ČR i zahraničí sepis licenčních smluv konzultace s patentovými zástupci Právo obchodních korporací právní služby související s novou právní úpravou (zákon o obchodních korporacích, tzv. nový občanský zákoník) zakládání obchodních korporací, včetně veškerých korporátních změn vztahy mezi společníky a akcionáři, vztahy obchodních korporací a jejích společníků, příp.akcionářů přeměny obchodních korporací restrukturalizace obchodních korporací zajištění právních auditů, tzv. due diligence Insolvenční právo insolvenční návrhy právnických i fyzických osob (oddlužení) přihlášky pohledávek, zastupování věřitelů kompletní právní poradenství podnikům ve finančních obtížích právní poradenství v souvislosti se zajištěním financování Trestní právo obhajoba v přípravném řízení obhajoba v řízení před soudy zastupování poškozených Správní právo: stavební právo řízení před katastrálními úřady přestupkové řízení právo živnostenského podnikání zastupování ve správním soudnictví Pracovní právo právní poradenství pro zaměstnance i zaměstnavatele příprava pracovněprávních dokumentů náhrada škody z pracovněprávních vztahů zastupování v pracovněprávních sporech Rodinné právo řízení o svěření nezletilých do péče řízení o stanovení výživného vypořádání společného jmění manželů nesporné řízení o schválení úkonu za nezletilého

TZB Kladno technická zařízení budov

Služby v oboru TZB - technická zařízení budov, vypracování kompletní výkresové dokumentace v oblasti zdravotechniky (návrhy rozvodů kanalizace, vody, plynu), vytápění, vzduchotechniky, klimatizačních zařízení a chlazení, technická podpora, čítající výpočty výše zmíněných profesí, ucelené návrhy, stanovení dimenzí, konzultace až po inženýrskou činnost v rámci TZB. Stavební dozor včetně zajištění výběrového řízení na dodavatele stavby.

Kosmetický Salon Božský Praha

Kosmetika, manikúra, kadeřnictví Salon Božský v Praze Na Zderaze kousek od Karlova náměstí.

Medicinální pedikúra Salon Božský Praha

Obrušování je u nohou přirozené, nabízíme proto ošetření nohou šetrnou medicinální (suchou) pedikúrou. Medicinální pedikúra se provádí obrušováním suché a zrohovatělé kůže pomocí různých frézek. Místa ošetřená medicinální pedikúrou jsou obroušená hladce a především rovnoměrně. Suchá pedikúra je maximálně šetrná a nechrozí u ní riziko poranění

Švejk restaurant Kladno - v restauraci u Švejka výborný oběd, večeře, znamenité jídlo a pití, milé posezení, soukromí, salónek, letní zahrádka

Švejk restaurant Kladno - v restauraci u Švejka výborný oběd, večeře, znamenité jídlo a pití, milé posezení, soukromí, salónek, letní zahrádka, Plzeň, ležák z tanku.

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu je náročná na koordinaci jednotlivých řemesel. Pro bezproblémovou a rychlou rekonstrukci bytu je potřeba práce dokonale naplánovat již v době návrhu. Časově a logicky zvolit postup prací při vlastní rekonstrukci tak, aby jednotlivá řemesla navazovala na sebe a naopak práce, které při rekonstrukci bytu je možné provádět souběžně i tak dohodnout.

autodíly autodoplňky

Autodíly prodej, denní světla LED, autobaterie 12V 24V, ochranné pracovní pomůcky, kožené etue, peněženky kožené, kožené aktovky.

Večerní a svatební líčení Kladno

Večerní a svatební líčení. Byla jsem studentkou přední vizážistky v České Republice, Lucie Gibodové. Naučila mě přesný postup jak správně nanést make-up a přesto působit co nejpřirozeněji. Pro večerní líčení je důležitý podklad. Je to stejné jako s malířem, nejdřív si taky musí připravit plátno. Důležité je zakrýt nedostatky, sjednotit pleť a můžeme malovat.

audio video bílá technika zahradní jezírka akvaristika vysokotlaké mycí stroje Wap

Zateplení fasád jako jedna z významných opatření zateplení budov zodpovídá za největší snížení spotřeby tepla, kterého dosáhneme pomocí zateplení fasád, zateplení fasád výrazně sníží nákladny na vytápění, celkové zateplení budov, jako např. zateplení fasád, výměna oken či celková revitalizace budov, vám pomůžeme realizovat.

pohřební ústav

Služby na vysoké úrovni - pohřební ústav Tranquillitas Bohemia, sjednání pohřbu i u vás doma. Pohřební ústav Kladno, k dispozici 24 hodin denně. Převozy zesnulých i do zahraničí. Pohřební služba Kladno

Pohřební služba Kladno Tranquillitas Bohemia vám pomůže se zajištěním všech pohřebních služeb, všechna opatření spojená s pohřbem zajistí naše pohřební služba na vysoké profesionální úrovni s citlivým přístupem.

zimní zahrady

V teple zimní zahrady můžete relaxovat i za nepříznivého počasí. Zimní zahrada prodlouží léto. Zimní zahrada je vyrobena jako stavebnice a montáž konstrukce zimní zahrady je tedy jednoduchá.

Jezírkový vysavač Pondovac 4

Jezírkový vysavač Pondovac 4 OASE je vysavač kalu a bahna zahradního jezírka.

pánské elektrokolo

Pánské elektrokolo - velmi kvalitní elektrokolo, jezděte bez námahy. Horské elektrokolo 36V.

dámské elektrokolo

Dámské elektrokolo - velmi kvalitní elektrokolo, jezděte bez námahy. Horské elektrokolo 36V.

Poseidon 2-29

Vysokotlaký čistič Wap Alto Poseidon 2-29 - mobilní vysokotlaký čistič Wap.

Hokej Kladno

Hokej Kladno má dlouhou tradici a jsme pyšní, že dobré jméno pro hokej Kladno pomáhají vytvářet nejmladší hokejisté v Kladně. 4. třída - hokejový trénink v Kladně, bruslení v Kladně. Hokejové turnaje mládeže Kladno.