Ofuky Škoda Kodiaq, 2016 ->, komplet sada

Ofuky Škoda Kodiaq, 2016 ->, komplet sada

581-002360
Cena s DPH: 894,19 Kč
Cena bez DPH: 739,00 Kč
skladem v eshopu

Deflektory oken na vůz Škoda Kodiaq, 5 dveří, od roku výroby 2016 ->, sada ofuků na přední i zadní dveře.

Toto balení ofuků na okna obsahuje kompletní sadu 4 kusů - dva kusy na přední dveře (levý a pravý) + dva ofuky na zadní dveře (levý a pravý).

Proč ofuky do oken Vašeho vozu a k čemu slouží?

Váš vůz bude vypadat lépe - Pokud namontujete deflektory na okna dveří, ofuky naruší hladkou linii Vašeho vozu a Vaše auto dostane jiný rozměr. Nebude tak upjaté a jednotvárné, krásně vystoupnou tvary dveří a díky tomu se stane hezčím a zajímavějším.

Do Vašeho vozu již nebude za jízdy zatékat a foukat - Po montáži deflektorů Vám do vašeho vozu nebude za jízdy při otevřených oknech zatékat. Deflektory zakrývají svým tvarem otevřené okno a tak za jízdy voda dovnitř nezatéká, ale je odváděna po povrchu a odkapává pryč od vozu.

Vzduch v automobilu bude lépe proudit - Tvar ofuků zabraňuje nepříjemnému proudění vzduchu do interiéru vozu, navíc ofuky vytvářejí svojí konstrukcí podtlak a tím dochází k odsávání špatného vzduchu ven z vozu. Díky tomuto jsou ofuky velmi vhodné pro kuřáky, kdy svým tvarem a funkcí kouř z vozu doslova vysávají.

Ochrana před slunečním svitem a nenechavci - Ofuky jsou kouřové, takže Vás ochraňují před slunečním svitem po celém obvodu a svojí barvou též chrání Vaše pootevřená okna na parkovištích. Na první pohled není znát, že máte pootevřená okénka, aby se Vám nepřehřívalo auto za slunného dne. Můžete tak zajistit, aby Váš vůz na parkoviště přirozeně odvětrával a to při slunečném i deštivém dni. Samozřejmě pouze na vlastní nebezpečí.

Jednoduchá montáž - Vše zvládnete sami, video s montáží je umístěno na internetu na našich stránkách u jednotlivých typů ofuků v popisu.

Proč ofuky na okna od výrobce HEKO a od nás z e-shopu?

Deflektory na okna od Polského výrobce HEKO jsou vyrobeny z pevného kouřového plexiskla, velmi dobře se montují, nejsou náchylné na nešvary počasí, nepotřebují speciální údržbu a mají nejnovější bezpečnostní atest TUV.

Naše firma Vám na e-shopu nabízí více jak 2200 druhů ofuků na okna pro většinu značek a typů prodávaných automobilů na našem trhu a dodáváme je velmi rychle.

Alternativa k těmto ofukům na celé auto jsou ofuky na přední dveře pod naším číslem 581-002359 Ofuky Škoda Kodiaq, 2016 ->, pouze přední levý a pravý ofuk.

Označení jednotlivých balení:

Pár levý a pravý ofuk na přední dveře

Sada ofuky na všechny čtyři dveře

OPK levý a pravý ofuk na přední dveře v malém krátkém provedení

Certifikát HEKO

TUV ISO HEKO

Vážený zákazníku,
Proveďte, prosím, před instalací kontrolu správnosti typu výrobku. Přiložte výrobek zababalený v originálním obalu a vizuálně zkontrolujte, zda jste objednali správný typ a rozměr. Pokud pro kontrolu bude zboží nutné rozbalit, rozbalte jej, prosím, šetrně, abyste nepoškodili obal pro případnou výměnu. V případě, že jste objednali nesprávný typ či rozměr, zabalené zboží vám ochotně vyměníme.
Srdečně vás zdraví Autodíly Tomeš